Użyteczne i estetyczne notesy dla firm z logo

Notes firmowy z logo to wspaniałe narzędzie, które da Ci poczucie swobody, jeśli nie ciążą na Tobie żadne terminy. Tak jak w przypadku kalendarzy książkowych notesy firmowe z logo posiadamy w formacie A4, B5, A5 oraz A6. Kartki w notesach firmowych wykonywane są wg upodobania białe lub chamois. Notesy firmowe z logo możemy zadrukować w linie lub kratkę, a jeśli nie chcesz czuć żadnych ograniczeń, kartki pozostawimy puste. Notuj w notesach ile chcesz, pracuj, twórz w dowolny sposób.

Klientom zainteresowanym notesami dla firm z logo proponujemy różne oprawy: z papieru tekturowego, ekoskóry, oprawa moleskin, PU oraz skóry naturalnej. 80, 96 czy 160 stron daje mnóstwo miejsca na notatki, szkice i inne zapiski. W swojej ofercie posiadamy również notesy firmowe z kolorowymi brzegami kartek, specjalną gumka na długopis oraz zakładkę, która pozwala zaznaczyć ważne informacje. Notesy dla firm znakujemy metodą grawera, tłoczenia oraz tampodruku.

Nasze notesy dla firm łączą w sobie to, co w reklamie liczy się najbardziej: skuteczność, estetyczny wygląd oraz funkcjonalność. Notesy firmowe z logo to atrakcyjna i efektywna reklama nie tylko do biura, ale także na targi, imprezy promocyjne, czy eventy organizowane przez firmy. Notesy z logo firmy to również atrakcyjna forma prezentu. Polecamy notesy dla firm różnym podmiotom. To jedna z ciekawszych wizytówek firmowych z logo, przydatna w wielu okolicznościach.

SPECYFIKACJA
  • Wybierz typ notesów