SPECYFIKACJA
 • Kalendarze autorskie z nadrukiem

  Kalendarze należą do tych produktów, które bardzo chętnie wykorzystywane są jako materiał reklamowy przez różne firmy. Kalendarze z logo stanowią bowiem nie tylko ciekawy pomysł na gadżet promocyjny, ale również są rzeczą chętnie wykorzystywaną w codziennej pracy czy w życiu prywatnym. Kalendarze ścienne (drukowane w formacie A1, A2 i B2) można spotkać w niejednym biurze, sklepie, zakładzie produkcyjnym, domu, urzędzie czy placówce publicznej. Bez nich nie wyobrażamy sobie już często życia. Wystarczy bowiem jeden rzut oka na kalendarze trójdzielne, plakatowe lub jednodzielne, aby skontrolować datę, zaznaczyć w nich ważne wydarzenie.

  Ciekawym rozwiązaniem są kalendarze wieloplanszowe. To produkt, w którym każdemu miesiącowi można przypisać inną grafikę – zdjęcia, rysunki, kolaże, hasła reklamowe i wiele innych. Na ścianie oryginalnie prezentują się także kalendarze spiralowane, zawierające trzynaście kartek, a każda z nich może być dwustronnie zadrukowana. To, co się w nich znajdzie, zależy od wizji klienta. Można też zdecydować się na kalendarze jednodzielne lub trójdzielne indywidualne, czyli przygotowywane według spersonalizowanego projektu.

  Bardzo praktycznym pomysłem są również kalendarze biurkowe, które głównie przydają się na co dzień pracownikom biurowym. Ale nie tylko – można je również ustawić na domowym czy warsztatowym biurku. Dostępne są w formacie A2, B2, B3 z opcją 26 lub 52 kartek.

  Zarówno kalendarze firmowe, wieloplanszowe, trójdzielne i inne z logo lub jakimkolwiek nadrukiem drukujemy w różnych formatach. Podobnie jest z nakładem – w tej kwestii również dopasowujemy się do potrzeb klienta. W przypadku kalendarzy ściennych jednodzielnych lub trójdzielnych możemy zaproponować główkę wypukłą (kaszerowaną gąbką introligatorską) lub płaską.

  Kalendarze ścienne, w tym wieloplanszowe, plakatowe oraz trójdzielne, z logo wiszące, książkowe, biurkowe oraz inne są produktami najwyższej jakości. Estetycznie i solidnie wykonane, spełnią swoją rolę przez cały rok. Wyprzedź konkurencję i zamów już dziś w naszej drukarni atrakcyjne kalendarze dla firm z nadrukiem! Wydrukujemy na nich każdą grafikę, jaką sobie zażyczysz. Kalendarze plakatowe, biurkowe, trójdzielne i inne – możesz liczyć na to, że cena w której są dostępne, jest z pewnością atrakcyjna.

  Wyświetlanie wszystkich wyników: 9