Profesjonalne kalendarze autorskie

Różnego rodzaju kalendarze to jedna z najskuteczniejszych form reklamy. Kalendarze ścienne, czy to plakatowe, wieloplanszowe czy trójdzielne wiszą przez cały rok w biurach wszystkich firm, urzędów i innych instytucji. Przez cały rok Twój kalendarz z reklamowym nadrukiem logo prezentuje dumnie Twoją firmę oraz dba o to, aby osoba, która znajduje się w potrzebie, miała Cię zawsze „pod ręka” a osoby nowe, nieznające Twoje przedsiębiorstwo miały szansę na zapoznanie się z Twoją firmą. Grafika, tekst, hasła reklamowe czy logo… wszystko to sprawi, że Twój kalendarz reklamowy z nadrukiem, oprócz względów praktycznych nabierze również wyjątkowego wyglądu.

Kalendarze autorskie wszelkiego rodzaju

W ofercie posiadamy zarówno jedno i trójdzielne kalendarze reklamowe z nadrukiem, jak i również wieloplanszowe kalendarze z logo, które można zamawiać w wersji biurkowej, ściennej lub książkowej. Ścienne kalendarze trójdzielne dysponują dużą powierzchnią reklamową na nadruk Twojej grafiki. Kalendarze ścienne posiadają trzy kalendaria, natomiast jednodzielny posiada jedno kalendarium z nadrukowanym bieżącym miesiącem oraz z poprzednim i następnym na dole w pomniejszeniu. Na bieżącym kalendarium umieszczamy transparentną tasiemkę z okienkiem wskazującym aktualna datę. Główka reklamowych kalendarzy ściennych z nadrukiem może być płaska lub wypukła- kaszerowana gąbką introligatorską. Kalendarze ścienne - plakatowe oraz wieloplanszowe z logo firmy drukujemy w formatach A1, A2 i B2 z możliwością uszlachetnienia folią oraz odpowiednim doborem koloru listwy. W ofercie posiadamy również oprócz wariantów ściennych czy wieloplanszowych reklamowe kalendarze biurkowe – to małe kalendarze, lecz praktyczne narzędzie pracy i reklamy. Biuwary wykonujemy w trzech formatach: A2, B2 i B3 oraz z opcją 26 lub 52 kartek.

Popularne i powszechnie używane są również wieloplanszowe kalendarze spiralowane, które nie pozwolą, aby rutyna wdarła się w Twoje życie. Dzięki możliwości zmiany kartek co miesiąc możemy cieszyć się nową grafiką kalendarzy. Proponujemy wieloplanszowe kalendarze reklamowe z logo 7 lub 13 kartkowe. Kalendarze książkowe z nadrukiem logo znakujemy metodą grawera, tłoczenia oraz tłoczenia z folią. Istnieje również możliwość personalizacji każdego kalendarza ściennego poprzez umieszczenie na nim dowolnego nadruku graficznego lub też innego materiału.

SPECYFIKACJA
  • Wybierz kalendarz